FAQ

Najčastejšie kladené otázky:

Otázka:

Ponúkate dva rôzne typy kamerových systémov, cez zabezpečovací systém Jablotron a štandardné „stand-alone“ prevedenie. Ktorý systém je pre mňa vhodnejší ?

Odpoveď:

Všetko záleží od toho, čo od kamerového systému očakávate. Pokiaľ chcete zabezpečiť dom, alebo malú firmu jednou, alebo dvoma kamerami, sú pre Vás určite výhodnejšie kamery pripojené na MyJablotron. Nepotrebujete verejnú IP adresu ani záznamové zariadenie. Pokiaľ potrebujete väčší systém, radi Vám pripravíme ponuku na nezávislý kamerový systém.

Otázka: Poslal som Vám žiadosť o ponuku na mnou navrhnutý zabezpečovací systém. A dostal som odpoveď, že daný systém nespĺňa základné požiadavky a nemôže byť z Vašej strany nacenený.

Odpoveď:

Stáva sa to najmä vtedy, ak váš systém neobsahuje niektorý základný prvok nutný k fungovaniu zabezpečovacieho systému. (Napr. každý alarm musí obsahovať ústredňu a aspoň jednu klávesnicu). V druhom prípade je to vtedy, ak váš návrh nespĺňa základné parametre pre dohľad nad určeným priestorom. V oboch prípadoch nájdete v prílohe nášho mailu vysvetlenie a návrh ako systém upraviť. Podľa nás je lepšie nemať žiadny systém, ako zlý systém, ktorý bude non-stop hlásiť falošné poplachy.